Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Film "List z Polski" (o katastrofie smoleńskiej)

Utworzony przez mgła, 14 stycznia 2011 r. o 18:27
Raz jeszcze powtarzam:przy wejściu każdy nie obrzezany będzie obrzezany! Kobiety - wstęp wolny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kataryna „Premier tchórzem podszyty” „Po tym jak premier "poradził sobie" z kłamliwym raportem, który można było dość łatwo ośmieszyć i zawczasu zneutralizować jego negatywne skutki, pozostaje już tylko modlić się, żeby los nie zechciał nas wystawić na poważniejszą próbę, bo chyba już nikt nie wierzy, że Tuska będzie stać na obronę naszych interesów. Nie umie obronić nawet swojego. Nie wierzę w raport Anodiny i bym się nim nie przejęła, upokarza mnie jednak strach mojego premiera przed jakimkolwiek gestem, słowem. Takiego tchórza na takim stanowisku jeszcze nie mieliśmy.” No i komentarz pana Zagłoby do konferencji premiera: "Słysząc to pan Zagłoba otrząsnął się ze zdumienia i wybuchnął: — Pytajcie się go, jakie korupcje wziął (…)? Ile mu wyliczono? Co mu jeszcze obiecano? Mości panowie, oto Judasz Iskariota! Bodajeś konał w rozpaczy! Bodaj ród twój wygasł! Bodaj diabeł duszę z ciebie wywlókł... Tchórzu! Tchórzu! Po trzykroć tchórzu!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rabarbar napisał:
Kataryna „Premier tchórzem podszyty” „Po tym jak premier "poradził sobie" z kłamliwym raportem, który można było dość łatwo ośmieszyć i zawczasu zneutralizować jego negatywne skutki, pozostaje już tylko modlić się, żeby los nie zechciał nas wystawić na poważniejszą próbę, bo chyba już nikt nie wierzy, że Tuska będzie stać na obronę naszych interesów. Nie umie obronić nawet swojego. Nie wierzę w raport Anodiny i bym się nim nie przejęła, upokarza mnie jednak strach mojego premiera przed jakimkolwiek gestem, słowem. Takiego tchórza na takim stanowisku jeszcze nie mieliśmy.” No i komentarz pana Zagłoby do konferencji premiera: "Słysząc to pan Zagłoba otrząsnął się ze zdumienia i wybuchnął: — Pytajcie się go, jakie korupcje wziął (…)? Ile mu wyliczono? Co mu jeszcze obiecano? Mości panowie, oto Judasz Iskariota! Bodajeś konał w rozpaczy! Bodaj ród twój wygasł! Bodaj diabeł duszę z ciebie wywlókł... Tchórzu! Tchórzu! Po trzykroć tchórzu!"
Co to za bełkot? O co Ci kaman?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiesz o co kaman? Tuusk się zesrał na tuman!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to za bełkot? O co Ci kaman?
Zesr.ała się bida i płacze! Ty ciemniaku pełowski, jesteś chyba za głupi żeby zrozumieć to co tu na forum piszemy.Łoooomatko,dlaczego wszyscy pełowcy to matoły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...